HİZMETLERİMİZ

Karayolu Taşımacılığı
Firmamız, Türkiye, İran, Türk Cumhuriyetleri, Rusya ve Ukrayna arasında karşılıklı komple ve grupaj taşımacılığı, serbest bölge ( Free Zone ) transit grupaj ve komple yük taşımacılığı, ihracat ve ithalat yüklemelerinde Lojistik destek ve depolama hizmeti, kapıdan kapıya düzenli parsiyel servisi, fuar taşımacılığı ve proje taşımacılığı, acentelik hizmetleri, uluslararası yük taşıma organizatörlüğü (International Forwarding) hizmetlerini siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde sunmaya devam etmekteyiz. Frigo tır taşımacılığı ile gıda, çiçek ve benzeri hassas yükleri Frigo araçlar ile adresten alıp adrese teslim ediyoruz. Proje taşımaları Uzmanlık, Planlama ve Mühendislik gerektiren, risk teşkil eden ekipmanlarınızı coğrafi açıdan ulaşılması güç olan tüm dünya ülkelerinden teslim alıp fabrikanıza kadar ulaştırıyoruz. Bu zorlu yolculukta sizlere kaliteli hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Denizyolu Taşımacılığı
Türkiye, Dubai, Sharjah, JEBEL ALI, ABU DHABI, JEDDAH, Ukrayna, Rusya, İran (BANDAR ABBAS, KHORARMSHAHR, BANDAR IMAM KHOMEINI, CHAHBAHAR, BUSHEHR, KISH ISLAND, BANDAR ANZALI) ve tüm destinasyonlara IRISL (Islamic Republic of Iran Shipping Lines) hattı ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca Swire hattı ile Pasifik Adaları servisimiz de mevcuttur.

Demiryolu Taşımacılığı
Türkiye’den Kapıköy sınır bağlantılı İran’a vagon taşımacılığı Türkiye’den Türk Cumhuriyetlerine İran’ın Sarakhs garından aktarma ile demiryolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Havayolu Taşımacılığı
Havayolu ile taşınan yüklerin genelde hassas ve pahada ağır yükler olduğunun, bu sebeple özel ilgi gösterilmesi ve profesyonelce bir çalışma gerektiğinin bilincinde olan firmamız, bu bağlamda IATA acenteleri ve havayolu şirketleri ile yaptığı özel anlaşmalar çerçevesinde havayolunda da en güvenilir ve yüksek kaliteli hizmeti, çok uygun fiyatlarla sunmaktayız.